Wiadomość wysłana

Wyślij zapytanie

Artykuły - blog o magazynowaniu

mieszkanie bez komórki lokatorskiej

Mieszkanie bez komórki lokatororskiej - gdzie przechować rzeczy?

Self storage zamiast komórki lokatorskiej może być świetnym i alternatywnym rozwiązaniem. Dodatkowe pomieszczenie jest w przystępnej cenie i pozwala przechowywać swoje przedmioty w bezpiecznym miejscu.


poznański hotel dla rzeczy

Hotel dla rzeczy w Poznaniu

Hotele dla rzeczy to magazyny self storage, które są najczęściej samoobsługowe i dostępne przez całą dobę. Takim miejscem w Poznaniu jest LockBox SelfStorage!


pamiątki z wakacji

Magazyn self storage dla firmy księgowej

Coraz popularniejsze jest wykorzystywanie magazynów self storage dla firm księgowych. Takie przedsiębiorstwa muszą przechowywać bardzo duże ilości dokumentów w formie papierowej.


pamiątki z wakacji

Gdzie przechowywać pamiątki po podróżach?

Jeżeli nie wiesz gdzie można łatwo i tanio przechować pamiętki z podróży, to przeczytaj ten artykuł. Przechowywanie wspomnień to nasza pasja!


pusta przestrzeń w pudełku

Jak wypełnić pustą przestrzeń w pudełku?

Jeżeli nie wiesz jak zagospodarować pustą przestrzeń w pudełku, to przeczytaj ten artykuł. Pakowanie pudełek to dla nas bułka z masłem!


zabawki przechowanie

W jaki sposób przechowywać zabawki?

Co zrobić gdy potrzeba nam więcej miejsca na przechowywanie zabawek dla dzieci? Rozwiązaniem może być mały magazyn Self Storage pod Poznaniem.


rozwód przeprowadzka

Wyprowadzka przed rozwodem - gdzie przechować rzeczy?

Self Storage - wolimy łączyć, jednak w każdej sytuacji pomożemy Ci z zalegającymi rzeczami - nawet podczas rozwodu! Rozwiązaniem może być tu mały magazyn dla osób indywidualnych.


skrytki bagażowe

Przechowalnia bagażu Poznań czyli skrytki bagażowe dla podróżnych

Jeżeli nie wiesz co zrobić z nadprogramowym bagażem podczas podróży z Poznania, to przeczytaj ten artykuł. Skrytki bagażowe w Poznaniu w magazynie Lockbox!


ochrona balkonu przed wilgocią

Jak zabezpieczyć balkon i taras przed wilgocią?

Dlaczego zabezpieczenie balkonu i tarasu przed wilgocią jest tak ważne? przeczytaj ten artykuł i się dowiedz. Rozwiązaniem może być mały magazyn typu self storage.


#end
tymczasowe przechowywanie

Tymczasowe przechowywanie - czyli co zrobić ze swoim rowerem poza sezonem?

Gdzie najlepiej oddać naszą rzecz na tymczasowe przechowanie? W tym artykule opiszemy jakich warunków potrzebuje nasz pojazd lub inny element w trakcie przechowywania.


mały magazyn

Mały magazyn dla firm, czyli gdzie przechować firmowe rzeczy w Poznaniu?

Co zrobić gdy potrzeba więcej miejsca na przechowywanie? Nie zawsze jest możliwe aby zwiększyć przestrzeń magazynową. Rozwiązaniem może być mały magazyn dla firm.


skrytka depozytowa

Skrytki depozytowe w Poznaniu - sprawdź gdzie możesz schować swoje drobiazgi!

Domowe szafki nie są najbezpieczniejszym miejscem do trzymania pamiątek, obrazów czy dokumentów. Jednym z lepszych sposobów na zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa swojemu majątkowi są trzymane pod stałą kontrolą skrytki depozytowe.


zimowanie motocykla

Gdzie przechować motocykl zimą?

Przechowywanie motoru w magazynach samoobsługowych self storage nie tylko zapewni mu maksymalną ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, ale również przez kradzieżą i uszkodzeniem mienia!


przechowywanie podczas remontu

Gdzie przechować rzeczy podczas remontu?

Przechowywanie motoru w magazynach samoobsługowych self storage nie tylko zapewni mu maksymalną ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, ale również przez kradzieżą i uszkodzeniem mienia.


przechowywanie opon

Przechowywanie opon w magazynach self storage

Self storage to nowoczesne magazyny samoobsługowe, które umożliwiają przechowywanie opon letnich i zimowych, mebli podczas remontu, motocykli oraz innych wartościowych przedmiotów, które chcemy zabezpieczyć.


dlaczego płacimy za magazynowanie

Dlaczego płacimy za przechowanie rzeczy, których rzadko używamy?

Coraz częściej w centrum i na obrzeżach miast pojawiają się monumentalne budynki z napisem „rozwiązania magazynowe”. Wielu ludzi ma naturę zbieraczy, ale dopiero od niedawna w Polsce pojawiły się miejsca gdzie można bezpiecznie przechować swoje łupy.


skrytka świętego mikołaja

Magazyny Self Storage – dyskretne miejsce do przechowywania prezentów przed świętami

Nieważne czy upominki kupimy przez Internet czy w sklepach stacjonarnych – tutaj pojawia się pytanie gdzie te prezenty później przechować? Dowiedz się gdzie w tym roku Święty Mikołaj schowa podarki!


świąteczne porządki

Przedświąteczne porządki – postaw na magazyn self storage!

Grudniowe święto to niestety także przedświąteczna gorączka zakupowa, wiele godzin gotowania oraz gruntowne świąteczne porządki.Co zatem zrobić z zawadzającymi rzeczami, aby zachować spokój przed najważniejszą kolacją w całym roku?


home office magazyn

Home office, czyli jak pracować zdalnie w domu?

Home office stał się już codziennością. Co więc zrobić, aby taka forma pracy stała się bardziej efektywna? Dowiedz się więcej na temat z naszego artykułu :)


kosmetyki magazyn

Przechowywanie kosmetyków – jak to zrobić?

Grudniowe święto to niestety także przedświąteczna gorączka zakupowa, wiele godzin gotowania oraz gruntowne świąteczne porządki.Co zatem zrobić z zawadzającymi rzeczami, aby zachować spokój przed najważniejszą kolacją w całym roku?


meble ogrodowe

Jak bezpiecznie przechowywać meble ogrodowe w okresie zimowym?

Pozostawianie mebli na zewnątrz wiąże się z dużym ryzykiem. Niezależnie od tego z czego zostały wykonane, ulegają one zniszczeniu. Meble drewniane i ratanowe mogą namoknąć, metalowe rdzewieją, a te z poduszkami nie mają najmniejszych szans w starciu z żywiołami.


dokumenty przechowywanie

Przechowywanie dokumentów w magazynach samoobsługowych

Przechowując tak ważną dokumentację danego przedsiębiorstwa należy wziąć pod uwagę przede wszystkim kwestię bezpieczeństwa. Chodzi o to, że żadna niepowołana osoba nie może mieć do nich dostępu.


cennik self storage

Magazyny self storage i ich ceny

Ceny wynajmu boksu są różne. Miesięczny czynsz może wynosić kilkadziesiąt lub kilkaset złotych. Różnice wynikają z kilku czynników takich jak wielkość magazynu, lokalizacja, udogodnienia czy standard obiektu.


przechowalnia ubrań poznań

Nie mam się w co ubrać!

Chyba nie ma istoty na tym świecie, która nie wypowiedziałaby tego wyrażenia chociaż raz w życiu - ‘’ Nie mam się w co ubrać!”. Odzież, biżuteria i kosmetyki to przyjemności, których większość ludzi sobie nie odmawia.


przechowalnia rękodzieł

Gdzie przechowywać rękodzieła?

Jednym z najczęściej spotykanych sposobów na zarabianie pieniędzy jest inwestowanie w przeróżne rzeczy, za które w przyszłości będziemy regularnie otrzymywać pieniądze.


lockbox najlepszy

Dlaczego Lockbox jest lepszy?

Lockbox to nie tylko magazyny self storage. W ofercie mamy również wynajem biur i hal magazynowych. To bardzo wygodne i nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Posiadanie biura, magazynu i skrytki pod jednym adresem rozwiązuje wiele problemów ekonomicznych i logistycznych.


przechowalnia rzeczy poznań

Przechowalnia rzeczy w Poznaniu? Dobrze trafiłeś!

Remont czy przeprowadzka to nie lada wyzwanie. Kto raz zasmakował tego projektu wie z czym to się wiąże… Stres, goniące terminy, opóźnienia, problemy. Rzadko idzie wszystko po naszej myśli.


magazyny poznań

Mówisz Lockbox- myślisz magazyny do wynajęcia!

Poznań to ważny węzeł komunikacyjny na mapie Polski. Rozpoczynając przygodę z własnym magazynem, szczególnie istotny jest wybór miejsca prowadzenia działalności. Na tą decyzję wpływ ma wiele czynników, a głównie to obszar i profil działalności firmy oraz infrastruktura, czyli bliskość drogi ekspresowej czy autostrady.


BOKSY POZNAŃ

Kilka powodów dla których warto wynająć boks magazynowy

Boks self storage to przydatna skrytka dla każdego. Można tu przechować niemal wszystko. Wynajem boksu to łatwy sposób dla wszystkich którzy nie mają gdzie schować swoich gratów.


ludzie boksy

Krótko o tym, co tak właściwie ludzie trzymają w boksach self storage w Poznaniu?

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego ludzie wynajmują boksy magazynowe? Dzisiaj poznacie kilka prawdziwych historii naszych Klientów.


alternatywa strych

Alternatywa dla piwnic, strychów i garaży czyli Magazyn Self Storage

Osiągnięcie dojrzałości zwykle wiąże się ze zmianami sytuacji życiowej, a czasem z brakiem miejsca na wszystkie Twoje rzeczy. Być może w końcu przeprowadzasz się do swojego pierwszego mieszkania, a Twoje potrzeby związane z przechowywaniem nie są zaspokojone - wciąż masz ułożone w stosach pudła i nie masz pojęcia, gdzie schować sprzęt narciarski w ciągu lata.


matury self storage

Matury i w końcu wakacje!

Pandemia korona wirusa dała się nam ostatnio we znaki. Cała gospodarka stanęła w miejscu a nawet chodzenie do szkoły przez młodzież było niemożliwe. Wszyscy myśleli, że taki stan rzeczy utrzyma się bardzo długo, jednak niedawno ogłoszono odwilż gospodarczą oraz zadeklarowano, iż nadszedł czas matur.


sklep internetowy self storage

Magazyn Self Storage dla sklepu internetowego

Wraz z rozwojem Internetu nastąpił wysyp firm internetowych. Dzięki coraz bardziej zaawansowanym technologiom informacyjnym i komunikacyjnym wirtualna skala e-biznesu staje się coraz większa. Wszystko, od rekrutacji i przetwarzania płatności po sprzedaż detaliczną i kontrolę produkcji, koordynowane jest za pośrednictwem Internetu.


magazyn typu self storage

Korona wirus - porządki czas zacząć!

Choć pierwszy dzień wiosny już za nami, nie tak wyobrażaliśmy sobie ten przepiękny czas w roku, który kojarzy się ze porządkami, świeżością, rozkwitem pąków i długimi spacerami z rodziną niekiedy w krótkich spodenkach i zwiewnych sukienkach. W takim razie co poszło nie tak w marcu 2020 roku?


magazyn typu self storage

Ferie, ferie i po feriach... czyli sezonowe problemy z przestrzenią

Ferie dobiegły końca, jednak wspomnienia są cały czas żywe, dzięki wszędzie leżącym w Twoim domu sprzętom sportowym.


magazyn typu self storage

O noworocznych porządkach, czyli jak może nam pomóc boks w self storage

Więcej przestrzeni w Twoim domu lub biurze! Każdy z nas posiada rzeczy, których nie potrafi lub nie chce wyrzucić. Czy z przyczyn praktycznych, czy z sentymentalnych, nigdy nie wylądują na śmietniku…


Przechowywanie rzeczy Poznań

Święty Mikołaj ma najlepsze schowki!

Dobry pomysł na prezent to jedno, a gdzie po udanych zakupach dobrze ukryć upominki,żeby spać spokojnie bez obaw o ich przedwczesne odkrycie…


Self storage Poznań ceny

Czym są magazyny samoobsługowe?

Przechowywanie dużej ilości mebli w mieszkaniu zawsze stanowi dla właścicieli duży problem. Piwnice w starych blokach mają zaledwie kilka metrów, więc pozbycie się rzeczy sezonowych czy czasowe przechowanie przedmiotów…


Przechowywanie rzeczy Poznań

Kiedy firmy wynajmują magazyny samoobsługowe?

Prowadzenie własnej działalności ma wiele zalet, jednak firmy, które posiadają małe siedziby, często napotykają problemy z gromadzeniem własnego towaru i jego przechowywaniem. Tradycyjny garaż, czy nawet pokój przeznaczony…


Skrytki świąteczne

Zalety korzystania z self storage

Ostatnimi czasy na rynku pojawia się coraz więcej magazynów samoobsługowych, które można wynająć zarówno na potrzeby firmy, jak i prywatnie. Mają zróżnicowane metraże, dopasowane do potrzeb każdego użytkownika…


Wyślij zapytanie