FAQ

Ogólne

Self Storage to inaczej magazyn samoobsługowy, który mieści wiele pomieszczeń o różnych rozmiarach. Dostęp do magazynu jest możliwy 24/7, dzięki indywidualnej karcie. Z Self Storage może korzystać zarówno osoba prywatna jak i firma. We wskazanych pomieszczeniach można przechowywać rzeczy prywatne, w przypadku braku garażu czy piwnicy, jak również produkty, które gromadzi firma do późniejszej wysyłki. Można dowolnie dobierać wielkości boksów, w zależności od potrzeb klienta.

Nasz magazyn znajduje się w Dąbrowie przy ul. Batorowskiej 30, w odległości 10km od Poznania, 6km od Portu Lotniczego Ławica, tuż przy obwodnicy S11. Przy obiekcie znajduje się parking, na którym najemcy mogą zostawić auto na czas korzystania z magazynu samoobsługowego.

Cena zależy od wielkości pomieszczenia. Rekomendujemy kontakt z naszym biurem w celu omówienia szczegółów.

Tak, dysponujemy systemem rezerwacji osobistej, telefonicznej lub internetowej, wybierz formę dogodną dla siebie.

Dokonanie rezerwacji nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Wprowadzenie statusu rezerwacji boksu daje dużą korzyść i nie zobowiązuje do podpisania umowy. Określa ramy czasowe od kiedy boks będzie zajęty dla klienta, a także daje pewność dostępności.

Każdy najemca ma możliwość korzystania z bezpłatnej usługi Premium jaką jest wysyłka i odbiór paczek. Bez ograniczeń, bez dodatkowych opłat. O szczegóły dopytaj naszych pracowników.

Posiadamy kontakt do wielu firm pomagających w przeprowadzkach, które pomogą w transporcie i przeniesieniu rzeczy do magazynu.

UMOWA

Załatwienie wszystkich formalności jest możliwe zarówno w siedzibie firmy jak również drogą mailową po uzyskaniu wszystkich danych do zawarcia umowy.

Tak, każda karta wymaga opłacenia depozytu w wysokości 50 zł. Depozyt zwracany jest przy zakończeniu umowy i zwrocie każdej z kart.

Płatności

Płatności można dokonywać przelewem, kartą płatniczą lub gotówką. Obowiązują 2 tygodnie na płatność.

Boksy

W ofercie mamy 159 boksów w 16 różnych rozmiarach. Lockbox oferuje pomieszczenia od 1m² do 19m². Wysokość wszystkich boksów to 2,65m. Rozmiary można sprawdzić na stronie, natomiast w celu weryfikacji cen i dokładnych wymiarów boksów, prosimy o kontakt z pracownikami Lockbox.

Istnieje taka możliwość, w zależności od potrzeb klienta. Palety można przechowywać bezpośrednio w boksie lub przekładać produkty z palety do wynajmowanego boksu.

Magazyny Self Storage posiadają system ogrzewania, który w sezonie zimowym włącza się przy niskiej temperaturze, aby zapobiegać wyziębieniu się pomieszczeń. W sezonie letnim system optymalizuje temperaturę.

Nie, na terenie Self Storage nie ma wilgoci, budynek jest zabezpieczony i utrzymywany w optymalnej stałej temperaturze.

Zachęcamy jak najbardziej do obejrzenia powierzchni przed wynajęciem, to pozwoli ocenić potrzeby, co do wielkości boksu i zorientować się jak działa Self Storage. Można także skorzystać z wizualizacji dostępnej na naszej stronie.

Magazyny Self Storage są dostępne na wynajem już od 2 tygodni na czas określony bądź nieokreślony z 2-tygodniowym wypowiedzeniem ze skutkiem na koniec miesiąca.

Najemca może zastosować jedną kłódkę do zabezpieczenia boksu, drugi otwór przeznaczony jest do blokady boksu przez pracowników w przypadku nieopłacenia najmu.

Wewnątrz boksu nie ma dostępu do prądu, jednak przy boksach są gniazdka, z których można skorzystać. Toaleta znajduje się tuż przy windzie na parterze budynku.

Regulamin opisuje rzeczy, które można przechowywać w boxie. Regulamin jest dostępny w siedzibie firmy oraz tutaj w linku.

Każdy najemca zobowiązany jest do przedłożenia polisy ubezpieczeniowej na mienie pozostawione w magazynie Self Storage, bądź zakupić ubezpieczenie u nas.

Magazyny posiadają monitoring, dzięki któremu nasz obiekt jest pod stałą kontrolą. Dodatkowo każdy najemca otrzymuje kartę dostępu, która monitoruje wejście do naszej firmy.

Biuro

W naszej ofercie posiadamy również 22 biura do wynajęcia, mają one wielkość od 15 m² do 28 m². Istnieje możliwość wynajęcia na czas określony lub nieokreślony. Jest dostępna wspólna przestrzeń dla najemców oraz miejsce parkingowe.

hala

Mamy do dyspozycji 4 hale, których wielkość waha się od 100 m² do 550 m². Można w nich przechowywać większe maszyny czy samochody lub innego rodzaju większe produkty. Mamy dostępne również 2 kontenery na zewnątrz budynku wielkości 15 m².

Jakiego boxa potrzebujesz?

Boxy pomieszczą wszystko to, na co brakuje miejsca: meble podczas remontu/przeprowadzki, rowery, sprzęt ogrodowy czy firmowe archiwum. Dodatkowo, za pośrednictwem sprawdzonych firm transportowych możemy pomóc z przewozem Twoich rzeczy do wynajętego boxu. LockBox to również idealne miejsce dla firm prowadzących e – commerce. Zróżnicowany metraż boxów pozwala dobrać optymalną przestrzeń, która pomieści posiadane stany magazynowe i którą łatwo można zamienić na większą lub mniejszą.

Box 1m
2

W tym boxie zmieści się 12 małych kartonów* lub mały regał, przedmioty sezonowe, zmieszczą się także narty, hulajnoga lub kołyska dziecięca.

Box 1,5m
2

W tym boxie zmieści się 36 małych kartonów* lub mały regał, pamiątkowe rzeczy, przedmioty, które zabierają dużo miejsca takie jak pudło z zabawkami lub łóżeczko dziecięce.

Box 2m
2

W tym boxie zmieści się 48 małych kartonów* lub walizka z narzędziami, sprzęt narciarski, bagażnik dachowy, wózek dziecięcy czy fotelik samochodowy.

Box 3m
2

W tym boxie zmieści się 36 średnich kartonów**, sprzęt wodny np. deska do kitesurfingu, trapez i latawiec, bieżnia lub inne przedmioty sportowe czy stół składany.

Box 3,5m
2

W tym boxie zmieści się 36 średnich kartonów** lub krzesła, fotel i materac.

Box 4m
2

W tym boxie zmieści się 45 średnich kartonów**, regał, komoda, leżak składany lub sprzęt sportowy np. narty, deska snowboardowa, sanki, krzesło biurowe, walizka podróżna.

Box 4,5m
2

W tym boxie zmieści się 50 średnich kartonów**, łoże małżeńskie lub skrzynia, komoda, szafa, czy stolik nocny i lampa.

Box 5m
2

W tym boxie zmieści się 60 średnich kartonów** lub dwa regały, choinka, grill, stół z krzesłami i stół składany.

Box 5,5m
2

W tym boxie zmieści się 60 średnich kartonów** lub sprzęt AGD i RTV, meble, komoda.

Box 6m
2

W tym boxie zmieści się pianino, 2 rowery, kuchenka, pralka, duża ilość kartonów lub wyposażenie domu czy meble ogrodowe.

Box 7m
2

W tym boxie zmieści się sprzęt AGD i RTV, meble, palety transportowe lub łoże małżeńskie, regał czy komoda, a także kartony.

Box 7,5m
2

W tym boxie zmieści się stół z krzesłami, komoda, szafa lub pomieścisz firmowe rzeczy, niezbędne kartony, palety do prowadzenia twojej działalności.

Box 8m
2

W tym boxie zmieści się stół do ping-ponga, fotel, regał, szafa, orbitrek lub regały i palety czy kartony.

Box 9m
2

W tym boxie zmieści się np. stół bilardowy, szafa, komoda lub wózek rowerowy dla dzieci, krzesła czy pudła.

Box 10m
2

W tym boxie zmieści się m.in. pralka, lodówka, regały, szafa i łoże małżeńskie.

Box 11m
2

W tym boxie zmieści się m.in. pralka, lodówka, regały, szafa i łoże małżeńskie.

Box 13m
2

W tym boxie zmieści się m.in. wielogabarytowa szafa, rowery, letnie meble ogrodowe, pianino lub stół z krzesłami czy zestaw mebli kuchennych.

Box 19m
2

W tym boxie zmieści się m.in. 8 regałów, 4 rowery, zestaw mebli, pianino lub 6 regałów z dokumentami, pojemna szafa i fortepian, dwa łoża małżeńskie, kanapa.

* mały karton to karton o wymiarach 40x40x40 cm
** średni karton to karton o wymiarach 60x45x45 cm

Wyślij zapytanie

Magazyn samoobsługowy
Biuro
Magazyn
Lockbox © 2024 Polityka prywatności
chevron-down