Krótko o tym, co tak właściwie ludzie trzymają w boksach self storage w Poznaniu?

2024-04-09

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego ludzie wynajmują boksy magazynowe? Dzisiaj poznacie kilka prawdziwych historii naszych Klientów.

Piwo – bo idealna temperatura.

Słyszeliście o browarze Mikulin? To nasz Klient, który w jednym z boksów magazynuje pyszne, ukraińskie piwo. Stała temperatura w self storage jest idealna do przechowywania napojów i próżniowo pakowanej żywności. Dostawa piwatirem to zawsze duże wyzwanie logistyczne, ale z pomocą naszego wózka widłowego wszystkie palety lądują bezpiecznie w boksach. A po otrzymaniu zamówień, przygotowane paczki czekają w naszym holu i wyruszają stąd do innych miast z całej Polski.

magazynowanie piwa Poznań
magazyn na piwo rzemieślnicze
gdzie przechowywać piwo

Meble – bo odpowiednia wilgotność

Kolejny sposób na wykorzystanie małego magazynu do wynajęcia to przechowanie mebli i innych artykułów domowych. Znacie sklep Design for Home? Jeśli nie, to najwyższy czas to zmienić. Design for Home to internetowy sklep z wyjątkowymi dodatkami, które upiększą każde wnętrze. Te wszystkie gadżety i dekoracje też mają swoje miejsce w naszych mini magazynach. Temperatura w boksach jest idealna do przechowywania mebli, lamp, naczyń, donic – praktycznie wszystkiego co trzymacie w domu. Dzięki stałej temperaturze i odpowiedniej wilgotności nie grozi im zniszczenie, co nasi Klienci bardzo doceniają.

Dokumenty – bo bezpiecznie

Wiele boksów wypełnione jest po brzegi dokumentami firmowymi. Obowiązek przechowywania faktur przez 5 lat to nie lada wyzwanie, zwłaszcza dla mniejszych firm. W takiej sytuacji, wynajem boksów magazynowych jest idealnym rozwiązaniem. W naszym self storage znajdują się boksy o zróżnicowanym metrażu, od 1 m2 do 19m2, co pozwala na swobodny dobór właściwej powierzchni. Podobnie jak w przypadku mebli, boksy, z uwagi na panującą w nich odpowiednią temperaturę i właściwą wilgotność powietrza, świetnie sprawdzają się jako małe magazyny na dokumenty firmowe, książki, odzież i inne. Niewątpliwym atutem przechowywania ich w boksie jest również fakt, że wszystkie dokumenty możemy zgromadzić w jednym miejscu i co ważne, dzięki zaawansowanemu systemowi monitoringu wizyjnego, są bezpieczne.

Narzędzia – bo dostęp 24/7

Często brakuje nam na nie miejsca w domu. Z biegiem czasu kupujemy kolejne, nie pozbywając się tych dotychczasowych, bo nadal są niezłej kondycji i „przecież jeszcze się przydadzą”. Dla nich też jest miejsce w boksach self storage. Jeśli rzeczywiście okażą się potrzebne, w każdej chwili możemy je zabrać. Po raz kolejny warunki przechowywania są idealne: nic nie zardzewieje, nie zniszczy się, wszystko jest bezpieczne i pod ręką przez całą dobę. Jeśli sprzęt przechowywany w boksie wymaga ładowania i na to jesteśmy przygotowani – przy niektórych boksach zamontowane są gniazdka elektryczne. Nasi klienci to również firmy budowlane, usługi mycia okien na wysokościach czy sklepy internetowe.

Rowery – bo blisko

Jeden z naszych Klientów powiedział nam kiedyś, że każdy dobry rowerzysta ma trzy rowery. Zanim w życiu tego Klienta pojawił się LockBox, jeden rower trzymał w sypialni, drugi w salonie, a trzeci w przedpokoju. Po wynajęciu boksu magazynowego, mieszkanie natychmiast zrobiło się większe. Każdy metr boksu to dodatkowy metraż mieszkania, który można wykorzystać w atrakcyjny sposób lub po prostu uwolnić przestrzeń. W ofercie naszego sklepiku znaleźć można m.in. specjalne wieszaki na rowery mocowane do ściany, dzięki czemu w nawet niewielkim boksie można pomieścić znacznie więcej niż tylko rower.

Tajemnice – bo wszystkie boksy do wynajęcia to dobre skrytki

Mini magazyny to idealne miejsce na większe i mniejsze skarby; rzeczy, które niekoniecznie służą nam na co dzień, ale do których mamy specjalny sentyment i nie chcemy się ich pozbywać. Kolekcja zegarów z kukułką może przytłoczyć nawet sporej wielkości salon, a jeśli część schowa się u nas, można co miesiąc zmieniać ekspozycję. Pluszaki, z którymi nadal nie chce się rozstać nasze dziecko, a niekoniecznie służą mu do zabawy każdego dnia – taka zabawka, przywieziona z boksu self storage po kilku tygodniach nieobecności w domu, od razu w oczach potomka zyskuje na atrakcyjności. Wartościowa biblioteczka domowa, która wymaga już osobnego pomieszczenia. Aha – mamy jeszcze jeden boks- pełen butów. Boksy do wynajęcia w Lockbox koło Poznania pomieszczą nieomal wszystko – przyjedź do nas, sprawdź który boks odpowiada Twoim potrzebom i napisz z nami swoją własną historię.

Lockbox © 2024 Polityka prywatności