Kilka powodów dla których warto wynająć boks magazynowy

2024-04-09

Boks self storage to przydatna skrytka dla każdego. Można tu przechować niemal wszystko. Wynajem boksu to łatwy sposób dla wszystkich którzy nie mają gdzie schować swoich gratów. Boksy zapewniają dobre warunki do przechowywania nie tylko rzeczy, które są zbędne w domu. Magazyny można traktować jako skrytki na przedmioty sentymentalne lub jako garaże dla rowerów czy skuterów.Wynajem boksów magazynowych to bezpieczne rozwiązanie w wielu sytuacjach.

Najczęstsze powody wynajmu boksu

Każdy boks można traktować jako magazyn o wielorakim zastosowaniu. Idealnie nadają się na rzeczy, które potrzebują specjalnych warunków przechowywania. Warto wynająć przestrzeń zwłaszcza dla:

* przedmiotów użytku domowego, które potrzebne są tylko od czasu do czasu, a przez większość czasu zalegają w domu,
* rzeczy przeznaczonych do sprzedaży, które zalegają namw domu, a które mogą być swobodnie odebrane przez nowego właściciela już w boksie self storage,
* pamiątek i przedmiotów zabytkowych, które wymagają do przechowywania odpowiednich warunków, a takie właśnie zapewnia self storage (stała temperatura i optymalna wilgotność),
* rowerów i skuterów, które powinny być przechowywane bezpiecznie i bez możliwości korodowania poza sezonem ich użytkowania albo nawet w sezonie, bo boks może zastępować nam garaż,
* mebli oraz sprzętów RTV i AGD podczas remontów lub przeprowadzki, które należy zabezpieczyć przed wilgocią,
* wszystkich rzeczy, które w danej chwili nie są nam potrzebne, a trzymamy je „na wszelki wypadek”.

Co konkretnie można schować w boksie?

Pod Poznaniem można wynająć boksy o różnych wymiarach, co pozwala na przechowanie przedmiotów o dowolnych gabarytach. Niektórzy twierdzą, że równie dobrze można wynająć zwykły garaż, ale self storage to dodatkowo stała temperatura, optymalna wilgotność powietrza i bezpieczeństwo. A to powoduje, że dla niektórych przedmiotów jest to o wiele lepsze rozwiązanie. Panują tu warunki, które sprzyjają długotrwałemu przechowywanium.in. .: przedmiotów elektronicznych, dokumentów, zdjęć, książek, ubrań, sprzętów sportowych, narzędzi, mebli, robotów kuchennych, biżuterii czy obrazów.

Boksy self storage zapewniają nie tylko właściwy komfort przechowywania, ale także wspomniany wcześniej wysoki poziom bezpieczeństwa. Magazyny znajdują się pod kontrolą kamer przez całą dobę, tak więc ich zawartość jest bezpieczna przez cały ten czas. To wcale nie stoi na przeszkodzie, aby ich właściciel mógł korzystać z nich w dowolnym czasie, gdyż ma dostęp do swojego boksu o każdej porze dnia i nocy. Boksy magazynowe są zdecydowanie lepsze od garaży.

Lockbox oferuje usługę odbierania i przekazywania przesyłek dla kurierów. W przypadku magazynu firmowego jest to bardzo ważna kwestia. Rotacja towaru w takim boksie self storage jest zazwyczaj dużo większa niż w przypadku magazynu prywatnego, co wiąże się z wieloma wysyłkami oraz przyjmowaniem paczek. W Lockbox za tą usługę nie płacisz dodatkowo! Jedyne koszty to czynsz najmu boksu magazynowego i jego ubezpieczenie. Nie ważne ile przesyłek kierujesz na Lockbox- obsługa biura przyjmie do strefy rozładunku każdą Twoją kopertę, karton czy paletę. U nas nie musisz marnować czasu na tego typu logistykę. Zrobimy to za Ciebie za darmo!

Self storage na wakacje dla studenta

Miejsca w magazynach samoobsługowych zajmują głównie duże i małe firmy, a także coraz więcej osób prywatnych decyduje się na ich wynajem. Każdego roku tendencja ta ulega jednakzmianie. Coraz więcej studentów decyduje się na komfort jaki zapewnia magazyn self storage. Życie studenta często związane jest z przeprowadzkami. Pakowanie i przewożenie kartonów może być kłopotliwe, zwłaszcza jak się nie posiada samochodu, a dom rodzinny znajduje się setki kilometrów od uczelni. W takiej sytuacji boks jest idealnym rozwiązaniem – można trzymać w nim wszystkie kartony na czas znalezienia nowego mieszkania. Dodatkowo nie musi to być spory wydatek – niektóre oferty sięgają raptem kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Dotyczy to zwłaszcza mniejszych powierzchni, które będą idealne dla jednego studenta. Boks może też okazać się świetnym rozwiązaniem, gdy chcemy jechać na wakacje, a nie mamy możliwości (lub chęci) pakowania wszystkiego i zawożenia z powrotem do domu rodzinnego. Zwłaszcza, jeżeli posiadamy ciężki sprzęt typu AGD. Można wynająć magazyn o dowolnym metrażu, a także zrezygnować z usługi w dowolnym momencie.

Lockbox jest elastyczny dla każdego Klienta. Indywidualne podejście i rozpatrywanie każdej sytuacji oddzielnie przekonuje wiele osób do wynajmu boksów self storage w Dąbrowie koło Poznania. Każdy klient czuje się wyjątkowo traktowany i jest spokojny o stan swoich magazynowanych rzeczy.

Lockbox © 2024 Polityka prywatności