Dlaczego Lockbox jest lepszy?

2024-04-09

Lockbox to nie tylko magazyny self storage. W ofercie mamy również wynajem biur i hal magazynowych. To bardzo wygodne i nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Posiadanie biura, magazynu i skrytki pod jednym adresem rozwiązuje wiele problemów ekonomicznych i logistycznych.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli ktoś zajmuje się marketingiem, wszystkie gadżety reklamowe może przechowywać w swoim boksie. Firma prowadząca sklep internetowy może cały towar trzymać w większym magazynie w Poznaniu i stąd wysyłać wszystko do swoich Klientów. Jeden z naszych klientów, który handluje sprzętem medycznym, ma wynajęte kilka boksów na przechowanie swoich rzeczy. Inny, który dopiero zaczyna przygodę z własnym sklepem internetowym oferującym karmy dla psów i kotów, ma wynajęty jeden z mniejszych boksów.Każdy przedsiębiorca- nasz klient- dostosowuje wielkość boksu do swoich potrzeb i w każdej chwili możne zmienić wielkość wynajętego boksuprzenosząc się do większej lub mniejszej powierzchni.

Lockbox proponuje klientom bardzo elastyczne rozwiązania; umożliwia wynajem już od siedmiu dni, więc po wysyłce dużej partii towaru i w oczekiwaniu na kolejną dostawę można przenieść się nawet na tydzień do mniejszego boksu.

Lockbox to nie tylko boksy magazynowe

Oferujemy również inne usługi tj.: wynajem salki konferencyjnej, wypożyczenie wózka, utylizację kartonów i folii, a nawet przygotowanie towaru do wysyłki (opcja przydatna zwłaszcza w czasie urlopu lub gdy inne obowiązki uniemożliwiają nam osobiste dopilnowanie wysyłki towaru).

Dostęp do biura i magazynu jest całodobowy więc w każdej chwili można skorzystać ze swojego biura, magazynu lub boksu. Monitoring zapewnia całkowite bezpieczeństwo, a stała temperatura dodatkowo chroni magazynowane rzeczy przed zawilgoceniem, wypaczeniem czy pękaniem.

Do każdego biura przypisane jest miejsce parkingowe, nie trzeba więc obawiać się czasochłonnych poszukiwań miejsca dla swojego samochodu. Ważna jest też lokalizacja. Nasze boksy i biura znajdują się 6 km od portu lotniczego Poznań – Ławica, 10 km od Poznania, tuż przy obwodnicy S11.

Innowacyjny budnynek z funkcjonalną przestrzenią

Budynek firmy został oddany do użytku w 2018 roku. Obiekt funkcjonuje przy zastosowaniu innowacyjnych systemów technologicznych. Każdy najemcawyposażony jest w indywidualną kartę dostępu, umożliwiającą swobodny dostęp do wynajmowanej powierzchni o dowolnej porze dnia. Pomieszczenia biurowesą klimatyzowane i posiadają wentylację. W oknach zamontowane są żaluzje zewnętrzne, skutecznie chroniące pomieszczenie przed słońcem. Budynek jest monitorowany w części zewnętrznej i wewnętrznej.

Budynek posiada pełną infrastrukturę teleinformatyczną; można podpisać odrębną umowę z dostawcą Internetu lub odpłatnie korzystać z łącza udostępnionego przez Lockbox. Wszystkie biura są umeblowane i gotowe do pracy.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich: od start-upów przez małe i średnie firmy, po duże przedsiębiorstwa. No i oczywiście do klientów indywidualnych. Praca w domu ma swoje zalety, ale praca w profesjonalnej przestrzeni biurowej jest jednak bardziej produktywna i co ważne, pozwala oddzielić życie prywatne od zawodowego.

Może dopiero chcesz założyć firmę i szukasz odpowiedniego miejsca, a może Twoja firma już się rozwija i wiesz, że za chwilę będziesz potrzebował większej przestrzeni? Chcesz wypróbować swój najnowszy pomysł na sklep internetowy i zobaczyć jak zareagują na niego Klienci?Niezależnie od sytuacji wynajem biura razem z magazynem self storage o odpowiednio dobranym metrażu to rozwiązanie szyte na miarę.

Zadzwoń do Lockbox i sprawdź co możemy Ci zaproponować!

Lockbox © 2024 Polityka prywatności