Magazyn Self Storage dla sklepu internetowego

2024-04-09

Wraz z rozwojem Internetu nastąpił wysyp firm internetowych. Dzięki coraz bardziej zaawansowanym technologiom informacyjnym i komunikacyjnym wirtualna skala e-biznesu staje się coraz większa. Wszystko, od rekrutacji i przetwarzania płatności po sprzedaż detaliczną i kontrolę produkcji, koordynowane jest za pośrednictwem Internetu. W sektorze detalicznym wielu przedsiębiorców zaczęło zdawać sobie sprawę z korzyści płynących z prowadzenia biznesu online.

Dlaczego sklep internetowy powinien korzystać z Self Storage?

Mniej barier wejścia, niższe koszty związane z pośrednictwem oraz łatwy dostęp do tworzenia reklamy sprawiły, że coraz większe grono przedsiębiorców decyduje się na korzystanie z możliwość jakie niesie działalność internetowa.Niestety nie wszystko można zrobić online. Handel elektroniczny dotyczy także rzeczywistych produktów, które należy magazynować, przechowywać i dostarczać klientom. Tak więc, chociaż właściciele małych firm prowadzący sprzedaż internetową mogą nie potrzebować prawdziwego sklepu, potrzebują jednak przestrzeni do przechowywania oferowanych towarów. Coraz częściej małe firmy internetowe decydują się na korzystanie z tzw. Self storage. Jest to najem powierzchni magazynowej mającej charakter samoobsługowy.

Przechowywanie dla przedsiębiorców

Przedsiębiorcy coraz częściej korzystają z tej elastycznych opcji samo-przechowywania do magazynowania swoich produktów i materiałów. Dlaczego? Krótkie terminy wypowiedzenia oznaczają, że nie są związani długimi umowami najmu, dzięki czemu mogą tymczasowo „zamknąć sklep” w okresie przestoju swojej działalności. Wynajem jednostek magazynowych jest niedrogi, a same przestrzenie magazynowe usytuowane są często w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych. Jednym z miast oferujących miejsca self storage w Polsce jest Poznań. Pomysłodawcy skupili się na tym, aby obsługa poszczególnych boksów była maksymalnie prosta i wygodna.

Bezpieczeństwo przechowywania

Istotnym aspektem jest także bezpieczeństwo. Najemcy otrzymują indywidualną kartę magnetyczną do budynku, a każdy boks jest wyposażony w kłódkę. By zwiększyć zadowolenie klientów i ułatwić im działalność internetową, firmy Self Storage w Poznaniu oferują także sprzedaż kartonów, taśm, folii oraz innych akcesoriów przydatnych w czasie pakowania towarów. W znajdującym się tuż przy obwodnicy S11 self storage Lockbox dużym udogodnieniem jest zamykana strefa rozładunku oraz dostęp do wózków paletowych. Do dyspozycji Klientów są magazyny oferujące powierzchnię od 1 m² do 19m². W celu ubezpieczenia składowanych przedmiotów, jednostki magazynowe oferują indywidualną polisę ubezpieczeniową. Osoba wynajmująca box nie musi obawiać się ukrytych opłat. Koszty comiesięcznego czynszu obejmują utrzymanie porządku, ochronę oraz monitoring. Self storage oferują udogodnienia i bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie - co czyni te obiekty o wiele lepszą propozycją niż wynajęcie zwykłego magazynu czy garażu. Warto inwestować w tego typu powierzchnie magazynowe, gdyż dzięki temu zyskujemy pewność, że nasze przedmioty są przechowywane w sposób odpowiedni i bezpieczny.

Lockbox © 2024 Polityka prywatności