Magazyny self storage i ich ceny

2024-04-09

Ceny wynajmu boksu są różne. Miesięczny czynsz może wynosić kilkadziesiąt lub kilkaset złotych. Różnice wynikają z kilku czynników takich jak wielkość magazynu, lokalizacja, udogodnienia czy standard obiektu.
Najczęstszym błędem popełnianym przez najemców to wynajem magazynu, który jest dla nich za duży. Płacenie za przestrzeń wypełnioną jedynie powietrzem nie ma najmniejszego sensu. Lepiej tego unikać. Dobrze jest wiedzieć z czego wynikają ceny self storage, a ten artykuł dokładnie to wyjaśnia.

Czynniki, które wpływają na ceny boksów:

Każdy boks można traktować jako magazyn o wielorakim zastosowaniu. Idealnie nadają się na rzeczy, które potrzebują specjalnych warunków przechowywania. Warto wynająć przestrzeń zwłaszcza dla:

Rozmiar
Idealny boks powinien być w sam raz – ani za duży, ani za mały. Wynajęcie zbyt dużego magazynu to niepotrzebne wydawanie pieniędzy. Lepiej dobrze zaplanować swój mini magazyn, aby zoptymalizować wynajmowaną przestrzeń. Meble można zdemontować, co pozwoli zaoszczędzić miejsce. Kartony warto układać piętrowo -wystarczy wybrać te mocniejsze . Dla mniejszych elementów można wynająć regał, który zapewni porządek, a także zabezpieczy drobne rzeczy przed zgnieceniem. Poza tym sprzęty sportowe, takie jak rower czy deska snowboardowa, mogą być podwieszone na specjalnych mocowaniach, które również są w ofercie self storage. W Lockbox najmniejsze boksy mają metraż 1m2, a wszystkie magazyny są wysokie na 2,60m. W takim boksie spokojnie zmieści się zawartość naprawdę dużej szafy.
Lokalizacja
To gdzie znajduje się Twój prywatny magazyn jest dość istotne i wpływa na cenę wynajmu. Ważne, aby znajdował się w okolicy, a zwłaszcza gdy przechowujemy rzeczy potrzebne nam na co dzień lub gdy boks jest naszym magazynem pod sklep internetowy. Dogodna lokalizacja i dostęp do obiektu to kluczowy czynnik przy wynajmie magazynu self storage. Często klient woli dopłacić do czynszu, a w zamian zaoszczędzić czas spędzony na dojazdach i pieniądze wydane na paliwo.
Udogodnienia
Magazyny self storage oferują dodatkoweusługi, które wpływają na poziom ceny. Standardowo panuje optymalna temperatura powietrza chroniącaTwoje meble przed wilgocią, a zamontowane kamery i monitoringzapobiegają kradzieży.Zapewniony jest dostęp do wózków paletowych i platformowych, dzięki którym w łatwy sposób przetransportujesz swoje rzeczy do boksu. W Lockboxistotną kwestią jest darmowa obsługa przesyłek.Pracownicy biura przekażą kurierowi pozostawione przez Ciebie listy, paczki czy palety, a także odbiorą kierowane do Ciebie przesyłki. W przypadku firm jest to duże odciążenie finansowe- w większości firm self storage ta usługa jest dodatkowo płatna, cena sięga nawet do 10 zł od jednej paczki. W naszym obiekcie jest dostępna salka konferencyjna – chętnie wynajmowana na spotkania biznesowe. W razie potrzeby istnieje także możliwość skorzystania z pomocy operatora z wózkiem widłowym, który rozładuje Twoją dostawę z tira. W sytuacji przeprowadzki chętnie pomożemy przy organizacji transportu Twoich mebli do magazynu – znajdziemy najlepszą propozycję ze sprawdzonych firm, ustalimy termin i miejsce spotkania.
Dostęp 24/7
Jeśli przechowujesz przedmioty,z których często korzystasz, to karta z całodobowym dostępem jest idealnym rozwiązaniem. Najważniejsza jest Twoja wygoda i niezależność. Nieograniczony dostęp do Twojego magazynu jest na wagę złota.
Długość pobytu
Długość wynajmu boksu również ma wpływ na cenę self storage. Przy wynajmie na dłuższy czas udzielany jestrabat. Przy wynajmie krótkoterminowym, u nas płacisz za każdy dzień pobytu, więc w przypadku przeprowadzki czy remontu mieszkania warto wynająć boks np. na tydzień. Jeśli to nie wystarczy, można przedłużyć pobyt o kolejne dni.Płacisz za tyle ile faktycznie korzystałeś z magazynu. Elastyczny wynajem tylko w Lockbox!

Lockbox © 2024 Polityka prywatności