Mówisz Lockbox- myślisz magazyny do wynajęcia w Poznaniu!

2024-04-09

Lockbox to nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy z częścią self-storage. Łączy funkcję biur, hal magazynowych i małych boksów na wynajem. Dzięki holistycznemu podejściu do biznesu w jednym obiekcie możesz prowadzić swoją działalność na pełnych obrotach.

Dzisiaj o wynajmie magazynów tuż obok Poznania.

Poznań to ważny węzeł komunikacyjny na mapie Polski. Rozpoczynając przygodę z własnym magazynem, szczególnie istotny jest wybór miejsca prowadzenia działalności. Na tą decyzję wpływ ma wiele czynników, a głównie to obszar i profil działalności firmy oraz infrastruktura, czyli bliskość drogi ekspresowej czy autostrady. Analizując wybór magazynu do wynajęcia pod względem wyżej wymienionych elementów, możemy zaobserwować, że najczęściej powierzchnie magazynowe powstają blisko dużych miast lub na styku głównych szlaków komunikacyjnych.Lockbox ma doskonałą lokalizację, a mianowicie znajduje się w odległości 10 km od Poznania, 6 km od portu lotniczego Poznań – Ławica, tuż przy obwodnicy S11, która dalej prowadzi do autostrady A2.

Magazyn do wynajęcia Poznań

Lockbox w swojej ofercie posiada obecnie 3 duże magazyny do wynajęcia –300, 420 i 550 m2. Hale magazynowe, oprócz ich funkcji magazynowania towaru, sprzętów czy maszyn, można przeznaczyć również pod drobną produkcję nieingerującą w konstrukcję budynku. Każdy z magazynów ma niezależną bramę wjazdową. Na prośbę klientów jedna z hal wyposażona jest w zaplecze sanitarne – łazienkę z prysznicem i toaletą, inna posiada biuro. Istnieje możliwość wydzielenia części sanitarnej oraz socjalnej we wszystkich magazynach. Całość ogrzewana jest za pomocą nagrzewnic. Wewnątrz hali magazynowej zainstalowane są czujki dymu. Na jednym magazynie jest zamontowany również świetlik dachowy, który przy produkcji jest istotną kwestią. Podłoga wykonana jest z wysokiej klasy posadzki betonowej. Jeden z magazynów ma opcję wysokiego składowania do 8 m.Cały obiekt jest chroniony i całodobowo monitorowany. Dostęp do magazynów jest nieograniczony, a wjazd na posesję jest możliwy dzięki kartom magnetycznym, które są przekazywane pracownikom hali. Przy najmie magazynów przeznaczonych pod produkcję, należy upewnić się czy wynajmujący oferuje instalację 3-fazową (tzw. siła) oraz jakie są możliwości maksymalnego poboru energii elektrycznej. W Lockbox, każdy magazyn ma taką instalację. Przy wjeździe do każdego magazynu jest wystarczająca ilość miejsca do załadunku lub rozładunku tira, co w przypadku dużej rotacji towaru jest istotną kwestią.

Poznań - Magazyn do wynajęcia od zaraz

W sytuacji, gdy wynajmowany magazyn wypełniony jest już po brzegi, można skorzystać z mniejszych powierzchni jakim są magazyny self storage. Na pierwszym piętrze obiektu Lockbox posiada halę z boksami od 1 do 19 m2. Najem magazynów self storage może w szybki sposób uporządkować mniejsze zasoby, które giną w wielkich powierzchniach, a odnajdą się w małej komórce. Boksy mogą służyć również za archiwum firmowe, przechowalnię rzeczy czy rotacyjny magazyn dla wyjątkowego asortymentu sklepu internetowego. Co ważne magazyn self storage nie zobowiązuje klienta umową na długo. Swój mini magazyn można wynająć już od 7 dni.

Magazyn do wynajęcia w Poznaniu - oferta dodatkowa

Kolejnym udogodnieniem jaki oferuje Lockbox w swoim obiekcie są biura do wynajęcia. Kameralne biura od 15 do 25 m2 z przypisanym miejscem parkingowym, usługą sprzątania i możliwością wynajęcia sali konferencyjnej, cieszą się dużym zainteresowaniem.

Magazyny do wynajęcia - Poznań

Wniosek? W jednym miejscu możesz wynajmować swoją powierzchnię biurową, magazynową oraz self storage. Jeśli rozpoczynasz nowy biznes i nie chcesz ryzykować popadając w koszty budowy własnych powierzchni, Lockbox jest idealnym rozwiązaniem przyczyniającym się do odniesienia sukcesu Twojej firmy.

Lockbox © 2024 Polityka prywatności