Przechowalnia rzeczy w Poznaniu? Dobrze trafiłeś!

2024-04-09

Remont czy przeprowadzka to nie lada wyzwanie. Kto raz zasmakował tego projektu wie z czym to się wiąże… Stres, goniące terminy, opóźnienia, problemy. Rzadko idzie wszystko po naszej myśli. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Warto przemyśleć wszystkie aspekty i zniwelować ryzyko do minimum. A w tym pomoże Lockbox self storage! To idealne miejsce na przechowywanie rzeczy i mebli w różnych sytuacjach. Jakich? Podpowiadamy poniżej!

Przechowywanie mebli podczas remontu

Tak jak wcześniej wspomniano, remont potrafi dać nam w kość. Malowanie ścian nie wymaga od nas wielkich zmian w domu, ale większe remonty wymagają usunięcia z mieszkania mebli, sprzętów RTV AGD, dekoracji czy zawartości szaf. W celu zoptymalizowania całego procesu warto przetransportować zalegające rzeczy do swojego mini magazynu koło Poznania. Będą one bezpieczne pod każdym względem. Odpowiednia temperatura powietrza, optymalna wilgotność, zabezpieczenie monitoringiem wizyjnym, dostęp 24/7… to tylko kilka argumentów przemawiających za self storage.

Przechowywanie rzeczy podczas przeprowadzki

Przeprowadzki to nowe życie! Zmiana otoczenia, miejsca, ludzi, często także pracy. Krok milowy, który wymaga dużego nakładu czasu i energii. W sytuacji, gdy przeprowadzamy się z jednego miejsca od razu do drugiego – sprawa jest prosta. Wynajmujemy firmę przeprowadzkową i w jeden dzień nasze rzeczy lądują we właściwym miejscu. Nierzadko bywa tak, że sprzedajemy jedną nieruchomość i czekamy na wprowadzenie się do nowej, która często jest jeszcze w trakcie budowy lub jest wykańczana. W takim przypadku magazyny self storage to doskonała przechowalnia rzeczy i mebli, wymagających zmiany miejsca. Nie musisz związywać się z wynajmem na długi czas. W Lockbox możesz podpisać umowę nawet na 7 dni i w miarę potrzeby przedłużać ją o tyle ile wymaga tego sytuacja. Do każdego klienta mamy indywidualne podejście, dzięki któremu poczujesz się komfortowo.

Przechowalnia mebli, antyków i sentymentów

Są wśród nas miłośnicy sofy w stylu Ludwika? A może zabytkowego zegara ściennego z kukułką? Nie wspominając o stoliczkach kawowych czy ogromnych fotelach do czytania pięknych powieści. Każdy z nas ma w sobie chociaż szczyptę sentymentu, który nie pozwala nam rozstać się tak po prostu z pewnymi przedmiotami. Biblioteczka babci? No jak jej się pozbyć. Teraz nie musisz. Śpij spokojnie, a swoje antyki i skarby rodzinne przechowuj w Lockbox pod Poznaniem. Jeśli zatęsknisz pamiętaj, że dostęp do magazynu jest 24/7. W każdej chwili możesz usiąść w swoim ulubionym fotelu czy zabrać ukochaną powieść.

Przechowywanie rzeczy na sprzedaż

Planujesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale nie chcesz wyrzucać starych, całkiem dobrych mebli? Wystaw je do sprzedaży w Internecie i zdobądź pokaźną sumkę na nowe dekoracje czy zasłony. Jednak żeby nie przedłużać tego projektu odświeżenia swojego wnętrza, wynajmij boks self storage i przechowuj rzeczy przeznaczone do sprzedaży w swoim prywatnym magazynie. Nie daj przejść okazji koło nosa.

Przechowalnia rzeczy firmowych

Prowadzisz działalność gospodarczą? Masz swój biznes i brakuje miejsca na dokumenty, sprzęty czy towar? A może masz agencję eventową i masę mebli, dekoracji, oświetlenia, które nie mieszczą się już w garażu? Nic prostszego - wypróbuj Lockbox. Obiecujemy, że nie pożałujesz.

Lockbox © 2024 Polityka prywatności