Przechowywanie opon - bezpieczne magazyny self storage!

2024-04-09

Self storage to nowoczesne magazyny samoobsługowe, które umożliwiają przechowywanie opon letnich i zimowych, mebli podczas remontu, motocykli oraz innych wartościowych przedmiotów, które chcemy zabezpieczyć. Magazyn typu self storage może wynająć każdy - zarówno firma, jak również osoba prywatna. Zalet wynikających z przechowywania rzeczy w naszych magazynach jest wiele, dlatego warto bliżej zapoznać się z tym tematem. W magazynach samoobsługowych możliwe jest nie tylko przechowywanie opon zimowych oraz letnich sezonowo! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapoznaj się z tym artykułem!

Magazynowanie opon przez cały rok

Dzięki temu, że magazyny samoobsługowe self storage są dostępne w wielu rozmiarach, istnieje możliwość ich dopasowania względem potrzeb każdego klienta. Dla naszych klientów przygotowaliśmy magazyny, które posiadają nawet kilkanaście metrów kwadratowych, a także zdecydowanie mniejsze pomieszczenia - o powierzchni kilku metrów kwadratowych. Takie rozwiązanie sprawia, że bezproblemowo można przechowywać w nich opony zimowe oraz letnie - znajdując magazyn o pożądanym przez klienta rozmiarze. Przechowywanie opon w magazynach samoobsługowych niesie za sobą szereg plusów. Przede wszystkim, co jest najważniejsze - całkowite bezpieczeństwo. Nasze magazyny są monitorowane i chronione całodobowo. W momencie, w którym klient podpisze z nami umowę, otrzymuje on indywidualną kartę dostępu, która pozwala mu wejść do magazynu o każdej porze dnia i nocy. Dbamy o wysokie standardy i najwyższą jakość obsługi, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom komfort i maksymalne bezpieczeństwo. Magazynowanie opon w magazynach typu self storage jest najlepszym możliwym rozwiązaniem, gdyż zapewnione są idealne warunki do ich przechowywania.

Przechowywanie opon letnich

Wiadomo nie od dziś, że bardzo ważne jest dostosowanie opon w samochodzie do warunków atmosferycznych, które panują na drodze. Nie tylko zapobiega to zużywaniu się opon, ale również jest gwarancją bezpieczeństwa. Szanse na wpadnięcie w poślizg w okresie jesienno-zimowym są dużo mniejsze, jeśli w naszym samochodzie wymienimy opony na zimowe. Warto posiadać oba komplety, aby zmieniać je w zależności od temperatury, trwającego sezonu i warunków drogowych. Bardzo często pojawia się jednak problem - gdzie przechowywać komplet opon, który aktualnie nie jest nam potrzebny? Magazynowanie opon może odbywać się w magazynach samoobsługowych - self storage. Tak, jak wspominaliśmy już we wcześniejszym fragmencie tego artykułu, jest to rozwiązanie całkowicie bezpieczne, które pozwala na przechowywanie opon w odpowiednich warunkach. Zanim jednak przeniesiemy opony do magazynu, warto o nie odpowiednio zadbać. Te elementy nie wymagają intensywnej pielęgnacji, jednak zaleca się dokładnie je oczyścić z brudu oraz substancji i chemikaliów. W tym celu wystarczy wykorzystać wiadro z wodą i mydłem/środkiem przeznaczonym do mycia samochodów oraz gąbkę. Opony przed magazynowaniem można również zabezpieczyć specjalnymi preparatami do ich ochrony, których zadaniem jest konserwacja gumy.

Przechowywanie opon zimowych - jak robić to prawidłowo?

Przechowywanie opon powinno odbywać się w odpowiednich warunkach, aby nie uległy one uszkodzeniu i przez cały okres magazynowanie były bezpieczne. Miejsce powinno być odpowiednio przystosowane - pozbawione możliwości narażenia na wilgoć i zadaszone. Warto także zadbać o wentylację i nie wystawiać opon na szkodliwe działanie promieniowani słonecznych. Czym zatem charakteryzuje się miejsce idealne do przechowywania opon? Suchym podłożem, odpowiednią wentylacją, ochroną przed promieniowaniem UV. Wszystkie te cechy spełniają magazyny samoobsługowe self storage, dlatego są całkowicie bezpieczne i rekomendowane. Oczywiście, opony możemy przechowywać w garażu, piwnicy, czy na strychu, jednak należy wziąć pod uwagę, że znacząco ograniczą one wolną przestrzeń oraz mogą być narażone na kontakt z wilgocią lub substancjami szkodliwymi. Warto także wiedzieć o tym, że opony powinny być magazynowane w odpowiedniej temperaturze. Przechowywanie opon letnich nie może odbywać się w temperaturach mocno ujemnych, gdyż mogą one ulec uszkodzeniu, a przechowywanie opon zimowych w temperaturach zbyt dodatnich.

Przechowywanie opon w magazynach self storage!

Samoobsługowe magazyny self storage zapewnią Ci idealne warunki, w których będzie możliwe bezpieczne przechowywanie opon zimowych oraz letnich - w zależności od trwającego sezonu. Oferujemy naszym klientom nowoczesne zabezpieczenia – monitoring wizyjny, kontrola dostępu, każdy magazyn wyposażony w kłódkę a klient w indywidualną kartę dostępu. Przechowywanie opon letnich i zimowych jeszcze nigdy nie było tak proste! Nasze magazyny znajdują się na terenie wielkopolski w Dąbrowie koło Poznania w idealnej lokalizacji koło drogi szybkiego ruchu S11. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Lockbox © 2024 Polityka prywatności