Skrytki depozytowe w Poznaniu - sprawdź gdzie możesz schować swoje drobiazgi!

2024-04-09

Domowe szafki nie są najbezpieczniejszym miejscem do trzymania pamiątek, obrazów czy dokumentów. Jednym z lepszych sposobów na zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa swojemu majątkowi są trzymane pod stałą kontrolą skrytki depozytowe. Poznań ma w swojej okolicy skrytki firmy Lockbox, które są monitorowane przez 24 godziny na dobę. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak działają, koniecznie zapoznaj się z tym artykułem!

Skrytka depozytowa - Co to?

Skrytka depozytowa jest swojego rodzaju boksem, stale monitorowanym i chronionym. Dodatkowo jest utrzymywana w stałej temperaturze dzięki czemu przechowywane przedmioty nie zostaną uszkodzone. W naszej ofercie takie magazyny mają rozmiar jednego metra kwadratowego, więc najbardziej nadają się do przechowywania drobiazgów. Jeśli wystąpiłaby potrzeba większej przestrzeni składowej to w ofercie mamy większe boksy, nawet do 19 m2. Można je wynająć na dowolny czas, jednocześnie ma się do nich ciągły dostęp. Lockbox zapewnia ciągły nadzór nad skrytkami przy pomocy systemów ochronnych takich jak kamery czy alarm.

Jak działa wynajem skrytki depozytowej?

Ze skrytek mogą korzystać zarówno pełnoletnie osoby fizyczne oraz osoby prawne. Po podpisaniu umowy Najemca otrzymuje kartę, która pozwala na swobodny dostęp na teren obiektu przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Każda skrytka depozytowa jest zamykana na kłódkę, do której klucz posiada tylko i wyłącznie właściciel boksu. Założenie skrytki jest więc naprawdę szybkim i prostym procesem.

Skrytka depozytowa - Co można w niej schować?

Do skorzystania ze skrytki depozytowej w Lockbox potrzebne jest określenie rozmiaru schowka, podpisanie umowy oraz wniesienie opłaty. Regulamin ma listę ściśle określonych przedmiotów, które można przechowywać w skrytce. Kategorycznie zabronione jest przechowywanie przedmiotów takich jak broń, substancje wybuchowe i radioaktywne, artykuły łatwo psujące się. Próba umieszczenia takich rzeczy w depozycie jest podstawą do rozwiązania umowy. Przechować natomiast można np. pamiątki rodzinne, dokumenty, stare zabawki, drobne dekoracje domowe. Jeśli posiadasz przedmioty, które chcesz przechować w bezpiecznym miejscu, skontaktuj się z nami! Zadbamy o ich bezpieczeństwo w naszych skrytkach depozytowych!

Lockbox © 2024 Polityka prywatności