Święty Mikołaj ma najlepsze schowki!

2024-04-09

Dobry pomysł na prezent to jedno, a gdzie po udanych zakupach dobrze ukryć upominki, żeby spać spokojnie bez obaw o ich przedwczesne odkrycie? Odpowiedź jest prosta – w swoim boksie w self storage!

Oto kilka powodów, dlaczego boksy magazynowe w LockBox, to rozwiązanie idealne.

Skrytki

W LockBox Twoje upominki i wszystkie inne składowane rzeczy są w 100% bezpieczne. Obiekt jest chroniony i monitorowany, a dostęp do wynajmowanego boksu masz tylko Ty.

boxach magazynowych panuje stała temperatura

Nawet dobrze zapakowany prezent może zostać zniszczony przez wilgoć, dlatego strych czy garaż niekoniecznie są dobrym rozwiązaniem. W LockBox utrzymywana jest stała temperatura i właściwa wilgotność powietrza, dzięki czemu wszystko co przechowujesz w boksie jest czyste i suche. To bardzo istotne nie tylko przy przechowywaniu prezentów, ale też przedmiotów o wartości sentymentalnej, dokumentów czy towarów przeznaczonych na sprzedaż.

Self Storage to wygoda

W LockBox dostęp do wynajmowanej skrytki masz 24/7, dzięki czemu w dowolnym momencie możesz do boksu coś dorzucić albo z niego zabrać. Przed świętami może się to okazać na wagę złota. Magazyny samoobsługowe mają zróżnicowany metraż od 1 m2 i elastyczny czas najmu już od 7 dni - pozwolą Ci dobrać rozwiązanie właściwe dla Twoich potrzeb.

LockBox zlokalizowany jest tuż przy obwodnicy S11, co daje możliwość swobodnego dotarcia do niego z różnych części Poznania i okolic. W obiekcie możesz skorzystać z wózków, dzięki którym łatwo przewieziesz pakunki z auta do boksu magazynowego.

Jeśli nadal się zastanawiasz, czy to rozwiązanie jest na pewno dla Ciebie – zapraszamy. Przyjedź i przekonaj się sam, dlaczego zaufało nam już tak wielu Klientów.

Lockbox © 2024 Polityka prywatności